shortcode –>
„Stebuklinė“ – vieta, kur gimsta Jūsų šventės stebuklai.
Kas yra toji „Stebuklinė“ kūrybos studija, mėgstu atsakyti : „Ogi Stebuklinga Stebuklinė Studija Siekianti Sukurti Stebuklingus Stebuklus“.  Kodėl „Stebuklinė“? Manau dėl pačios paprasčiausios priežasties – tai, kas gimsta, yra nešina šilumos ir gyvybės. Juk su meile pagaminti ir sukurti daiktai yra tikrų tikriausias stebuklas!

„Stebuklinė“ – plataus prekių asortimento kūrybos studija, kurios kinta pagal poreikį, tačiau keletas pastovių, per ilgus kūrybos metus išpopuliarėjusių produktų, ant „Stebuklinės“ stalo pūpso kone nuolat.

Daiktadėžės, krikšto žvakės, paveikslai, albumai, žiedų pagalvėlės, atvirutės, dovanų dėžutės. Tai yra širdžiai mieli daiktai, kurie puošia šventę, juos smagu dovanoti, tiek ir pačiam gauti. Nepaisant to, jog didžiausią dėmesį skiriu vestuvėms bei krikštynoms (pačioms stebuklingiausioms šventėms!), tuo tikrai neapsiriboju. Bet kokia proga įteikta, būtent šiam žmogui skirta dovana, yra tinkama.

Tiesa, sau visų laurų prisiimti neketinu! Labiau esu linkusi save vadinti Jūsų rankomis, mat neretai idėjas ir norus tenka tiesiog įgyvendinti. Kiekvienas man, kaip kūrėjai, gautas užsakymas yra savotiškas iššūkis, nes žinau, kad šiam daiktui turiu atiduoti visą save.

Kūryba prasideda jau tuomet, kada žmogus paprašo kokios grožybės jam reikia, kokiai progai ar prie ko derina …

Tuomet jau pradedu galvoti apie geriausiai tinkantį variantą. Mintyse keliauju po parduotuves,

ieškau  trūkstamų būsimo darbo detalių , audinių, nėrinių, juostelių .Vėliau derinu spalvas, vaizduotėje pradedu kurti ir …

ir tik tada, kada mintyse viską sudėlioju ir galvoju, kad atrodys gražiai , pradedu daryti iš tikrųjų…

Taip ,,gyvenu” net ir su mažiausiu užsakymu.


Warning: Constant Y already defined in /home/stline/domains/stebukline.lt/public_html/wp-content/themes/stebukline/templates/footer.php on line 1